Kontakta Novahuset

Namn *
Namn

E-POST:

Du kan alltid kontakta oss på info@novahuset.com.

 

TELEFON:

076-149 97 15

Våra telefontider är:
Måndag - torsdag 9.00 - 15.00


Styrelsen 

Sarah Uneus Kindblom - Ordförande
sarah@novahuset.com

Teres Wramell - Sekreterare och webbansvarig
teres@novahuset.com

Louise Wistfors - Kassör
louise@novahuset.com

 

Anställda

Paulina Bengtsson - Verksamhetsansvarig
paulina@novahuset.com

Agnes Hanson - Samordnare och föreläsare
agnes@novahuset.com

Emilia Klaar - Föreläsningsansvarig och föreläsare
emilia@novahuset.com

Erika Jägerbrink - Ekonomiansvarig
erika@novahuset.com